Home Show Biz Alketa Vejsiu, e verdha e bukur mes lavandrave lejla (Foto)

Alketa Vejsiu, e verdha e bukur mes lavandrave lejla (Foto)

20
0
SHARE

Ajo është pa dyshim një nga ikonat e prezantimit.

Alketa Vejsiu, bukuroshja e ekranit TV Klan tash e disa vite përveç prezantimit, merret edhe me një biznes tjetër të sajin, të emëruar “Class”, ajo çfarë më së shumti e bartë gjatë paraqitjes së saj, “Class”.

Vejsiu është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe ndan me fansat herë pas here fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka realizuar një set të mrekullueshëm fotografik në Valensole të Francës.

Ajo shfaqet klasike me një fustan të verdhë në mesin e një toke të mbushur me lule lavandër.

“Ka kaq shumë parfum të mirë toka dhe jeta…”, shkruan Alketa në mbishkrimin e njërës prej fotogravie, të publikuar në rrjetin social Instagram. /Telegrafi